Kontakt

0907455550
0907455550

Aktiv - zdravé kĺby a pleť 30 kusov

Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie 0 hodnotení
 
 

Zdravé kĺby, pružná pleť.

Dostupnosť Skladom
Cena s DPH €55
Počet (ks)

   

Kategória Výživové doplnky Berry.En
 

Funkčné kĺby sú rozhodujúce pre našu pohyblivosť. Zdravá chrupavka umožňuje dobrý priebeh pohybu a pôsobí ako tlmič nárazov, tým že ochraňujúco obklopuje kĺbovú oblasť. 70 percent chrupavkovej hmoty pozostáva z kolagénu. Kolagén udržuje kĺby pohyblivé a pružné.

Používaním kolagénových prípravkov sa doplní nedostatok bielkovín v tele. Tieto nedostatky sú príčinou začínajúcich príznakov starnutia človeka. Nedostatočné množstvo bielkovín spôsobuje vrásky, matné vlasy a nechty, zhoršenie stavu kostí, oslabenie svalstva a mnoho ďalších nežiaducich zmien, ktoré nastupujú po 25 roku života. Do 25 rokov je vhodnejšie konzumovať stravu, ktorá zaisťuje správnu výživu a zdravý životný štýl, ktorý chráni proti predčasnému starnutiu organizmu. 

Použitie kolagénu nebude mať žiaden vplyv, ak je v organizme nedostatok vitamínu C. Efektívna tvorba v organizme je len vtedy ak má telo dostatok vitamínu C. Je potrebné poznamenať, že človek si nevytvára a nerobí zásoby vitamínu C, preto je nutné ho každodenne dopĺňať vhodnou stravou. Prípadné nedostatky by mali byť nahradené výživovými doplnkami.

AKTIV je prírodný výživový preparát vo forme gélu a je vhodný pre všetkých, ktorí chcú pre svoje kĺby a pleť spraviť niečo dobré. Obsahuje 10g čistého kolagénového hydrolyzátu v najlepšej kvalite.

Jednou z veľkých výhod peptidov FORTIGEL® je intaktný prechod sliznicou tenkého čreva v nezmenenej podobe, počas procesu vstrebávania, bioaktívne molekuly FORTIGELU® sa tak môžu dostať v nezmenenej podobe do krvného obehu a k poškodeným kĺbovým štruktúram.

Obsahuje: FORTIGEL® kolagénový hydroizolát 10 gramov a 80 mg vitamínu C

Dávkovanie: 1 balenie na deň

Balenie 25 gramov

Neobsahuje: konzervačné prostriedky, lepok, laktózu, sacharózu, umelé arómy, farbivá, žiadne GMO

Cena je za 1 krabicu: 30 kusov v balení

Pri kúpe min. 3 krabíc, cena za krabicu 50 EUR 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie

 
 

Informácie pre Vás

Prihlásenie

Nemôžete vyplniť toto pole