YUMI - silná imunita 30 kusov

Napomáha tráviacemu traktu, imunitnému systému a pôsobí protizápalovo

Dostupnosť Skladom
€59
YUMI - silná imunita 30 kusov

 

Yumi obsahuje výťažok z hnedej morskej riasy (Fucus vesiculosus) pochádzajúcej z krištáľovo čistých oceánskych vôd. Podľa štúdií, fucoidan získaný z tejto riasy veľmi napomáha tráviacemu traktu, imunitnému systému a pôsobí protizápalovo.

Fucoidan je látka spomínaná a testovaná vo viac ako 1000 štúdiách na svete vďaka svojím výnimočným schopnostiam. Jedná sa o sulfátový polysacharid z hnedých morských rias, ktorý obsahuje esenciálne cukry, vitamíny, minerály, aminokyseliny, tuky. Je to látka, ktorú ľudia prímorských krajín konzumujú v určitom pravidelnom množstve. My, ľudia vnútrozemia si fucoidan musíme hľadať v rôznych potravinových a výživových doplnkoch. Dnešok so sebou prináša množstvo ochorení, ktorých pôvodcami sú rôzne patogény, spôsob života, životospráva, stres, rýchlosť nášho bytia a „vymoženosti“ modernej kybernetickej doby, ako elektromagnetický smog, či geneticky upravované potraviny. Nikto z nás však netuší, či tieto choroby máme zapísané v génoch po rodičoch a čakáme, či sa prejavia, alebo nie, alebo nás choroby postretnú nepripravených v návale stresu, alebo len zlyhaním nášho imunitného systému. Náš imunitný systém, je to, vďaka čomu sa dokážeme adekvátne brániť pôvodcom rôznych ochorení. Málokto však tuší, že aj rakovina prichádza, keď náš imunitný systém zlyháva. Fucoidan je látka, ktorá sa nám dokáže postarať o náš obranný - imunitný systém. Jeho účinky sú mnohoraké od jednoduchých ochorení cez onkologické: Naviac, fucoidan má probiotický charakter a tak podávané antibiotiká, ktoré usmrcujú aj pozitívnu mikroflóru, pri užívaní fucoidanu chráni túto pozitívnu mikroflóru a dokonca aj povzbudzuje pozitívne baktérie v tráviacom aparáte.

Berry.En morská riasa nie je bežná riasa. Naše zložky morských rias sa extrahujú v procese, ktorý je náročný na čas a sú chránené ochrannou známkou. Naše riasy rastú v oblastiach studených vôd ako Nové Škótsko alebo Island a sú zberané ručne. Navyše naše extrakty rias sú certifikované 100% bio/organické. Následný vývoj produktu bez akýchkoľvek ústupkov robí produkt YUMI od Berry.En JEDINYM GELOM NA SVETE, ktorý je PRIRODNÝM/organickým výťažkom z morskej riasy.

Obsahuje: 250 mg morských rias, ďalšie obsiahnuté látky jód, zinok, draslík, vápnik

Dávkovanie: 1 balenie na deň

Balenie 25 gramov

Neobsahuje: konzervačné prostriedky, lepok, laktózu, sacharózu, umelé arómy, farbivá, žiadne GMO

Cena je za 1 krabicu: 30 kusov v balení

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: